»

Роздрукувати Запись

До уваги користувачів субсидією та іншими видами соціальної допомоги!

Субсидії 1Працівники відділу державних соціальних інспекторів  Управління здійснюють такі напрямки роботи:
— Визначення нужденності сім’ї;
— Перевірка достовірності поданої сім’єю інформації;
— Вибіркова перевірка особових справ.
Це стосується усіх видів державної соціальної допомоги.


Для визначення нужденності сім’ї у державній підтримці, за перше півріччя 2015 року державними соціальними інспекторами було проведено 3336 обстежень матеріально-побутових умов сімей по місту Ізюм, в т. ч. +1155 пов’язані з перевіркою цільового використання коштів виділених переміщеним особам на проживання (аналогічний період 2014 р. — 586 обстежень) і майже всі ці сім’ї отримують допомогу з держави у вигляді субсидії та іншої соціальної допомоги.

Загальна кількість перевірених справ станом на 01.07.2015 р .:

житлові субсидії — 2000 справ (аналогічний період 2014 р. — 5000), виявлено 2 випадків недостовірної інформації на суму 1,8 тис. грн. (2014 р. — 25 випадків на суму 3,98 тис грн.).;

інші види соціальної допомоги — перевірено 1156 справ (аналогічний період 2 014 р. — 816), виявлено 4 випадки недостовірної інформації на суму 8,32 ТИС. грн. (2014 р. — 5 випадків на суму 7,34 тис грн.).;

Слід зазначити, щороку кількість випадків надання заявниками недостовірної інформації зменшується, завдяки постійному інформуванню, щодо відповідальності заявників, спеціалістами відділу прийому заяв та документів, та через засоби масової інформації.

Інформація про доходи перевіряється шляхом запиту до державної фіскальної служби (податкова). Державною фіскальною службою надаються відомості про всі види доходу, з якого був сплачений податок фізичною особою (заявники, інші мешканці домогосподарства, члени сім’ї).

[информация] При виявленні недостовірної інформації, що надавала право на призначення державної соціальної допомоги та визначення її розміру, сума надміру перерахованої допомоги повертається одержувачем до держбюджету в місячний термін. [/ заметите] Контроль над поверненням зайво виплачених коштів здійснюють державні соціальні інспектори. Переплачені у 2015 році блокирования средств, у зв’язку з недостовірною інформацією, повернуті до державного бюджету у повному обсязі.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=1325