«

»

Роздрукувати Запись

За принципом «єдиного вікна»

 

     ato robota  Для вирішення проблем демобілізованих учасників АТО : оформлення пільг,  матеріальної допомоги, оздоровлення та лікування, працевлаштування, забезпечення санаторно-курортним лікуванням ….  

23 грудня 2015 року в приміщенні центру зайнятості відбулося підсумкове  засідання мобільної групи за принципом «єдиного вікна», на якому були присутні демобілізовані учасники АТО , представники міського управління праці та соціального захисту населення, центру зайнятості, Ізюмського об’єднаного міського військового комісаріату, КЗОЗ центру первинної медико-санітарної допомоги м. Ізюм .
                До участі в даному засіданні долучився і голова новоутвореної  громадської організації  «Спілка ветеранів антитерористичної операції Ізюмщини», яка зареєстрована  наказом № 01.01.02/71 від 07.12.2015 року в Ізюмському міськрайонному управлінні юстиції Харківської області.
                Питання, які піднімалися стосувалися надання матеріальної допомоги на обстеження, лікування учасників АТО, а також фінансування громадської організації.
                Слід зазначити, що в м. Ізюм на сьогодні , налагоджено роботу  владних структур з демобілізованими.
                 Користуючись нагодою , поздоровляємо всіх з Новорічними та Різдвяними святами ! Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та достатку!
                 Хай у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі та Ваших близьких Господнє благословення, додасть сил, наснаги та поповнить Ваші серця і душі Різдвяною благодаттю!
                  Світла Вам і радості ! Благодатного веселого Різдва та щасливого Нового року!

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=2412