«

»

Роздрукувати Запись

До уваги отримувачів житлових субсидій

Фото житлові субсидії

Станом на 30.12.2015 року 14553 сім’ї міста отримують житлову субсидію. При перевірці повноти та достовірності інформації про доходи, державними соціальними інспекторами управління виявлено 43 випадки, де громадянами  була надана неповна та недостовірна інформація про доходи при оформленні житлової субсидії на опалювальний період 2014-2015 років, а саме:

  • недостовірна інформація про володіння земельними частками (укриття доходу з земельного паю);

  • неподання громадянами довідок про додаткові джерела доходів (робота за сумісництвом, трудовими угодами, доходи непрацюючих, оплата праці сезонних працівників, допомоги по безробіттю, аліментів, стипендії, інше:

  • укриття інформації про здійснення підприємницької діяльності за спрощеною системою оподаткування. Такі сім’ї не мали змоги підтвердити свої доходи довідкою затвердженого зразка, і субсидія у 2014 році їм не призначалась.

Notice

По всіх цих випадках припинено перерахування субсидії,  сума надміру виплаченої субсидії становить 30,36 тис. грн.. Всі зайві виплачені кошти повернуто до бюджету.

 При виявленні недостовірної інформації, що надавала право на призначення субсидії та визначення її розміру, виплата субсидії припиняється з місяця, в якому виявлено порушення. Сума надміру перерахованої субсидії повертається одержувачем субсидії  до держбюджету в місячний термін.

Warning!

Звертаю увагу! Для періоду з 1 травня по 20 липня 2015 року включно, у разі подання громадянином недостовірних даних про доходи та майновий стан, внаслідок чого йому була надміру перерахована субсидія, сума субсидії повертається ним у подвійному розмірі за вимогою органу що призначив субсидію. З 21 липня 2015 року відповідно до змін, внесених до Положення, сума субсидії перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання громадянином документів з недостовірними відомостями, повертаються ним у фактичному, а не подвійному розмірі

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=2458