«

»

Роздрукувати Запись

До уваги внутрішньо переміщених осіб — мешканців міста!

Переселенці За результатами проведеної відділом державних соціальних інспекторів Управління праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради,

перевірки достовірності інформації, наданої заявником для призначення щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, виявлено подання недостовірної інформації про наявність у власності заявника або члена сім’ї, житлового приміщення розташованого в регіонах інших ніж тимчасово окупована територія України, райони проведення антитерористичної операції та населенні пункти, що розташовані на лінії зіткнення.

Станом на 15.05.2016 року, у зв’язку з недостовірною інформацією,  зроблено перерахунок по 7 справах внутрішньо переміщених осіб. Загальна сума зайво виплачених коштів складає 79,15 тис. грн..

Заявникам надіслані повідомлення про необхідність повернути надміру виплачені кошти грошової допомоги у місячний термін. У разі відмови і не повернення коштів у зазначений термін, вони будуть стягнуті у судовому порядку.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=2704