«

»

Роздрукувати Запись

Мамина вишиванка

 18 травня 2017 року у Територіальному центрі соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради відбувся святковий захід, у якому ми об’єднали два свята:  міжнародний День матері та  Всесвітній день вишиванки .

Працівники терцентру гостинно зустріли та розповіли присутнім про історію виникнення цих свят, їх символіку й традиції святкування. Як символ любові до матері подарували на згадку брошки-квіточки, зроблені своїми руками. Запрошені гості мали можливість помилуватися роботами майстринь і майстрів з числа відвідувачів та працівників терцентру, а також їх близьких та рідних. Нікого не залишили байдужими вишиті хрестиком ікони, картини, подушки та рушники  Євченко А.Є., серветки, зроблені з любов’ю до мами руками Анпілогової Н.,  ікони, вирізані з дерева Забірником І.О., рушники та вишиванки,  сповнені любові до дітей та онуків, Садової Н.І., зворушливі роботи Черкасової Г.С. та Вєріної І.С.

Закінчилося наше свято дружньою піснею Кузьми Скрябина « Пісня про маму» та чаюванням. І як добрі спогади — багато фотографій….(ФОТО)

Територіальний центр завжди радо чекає до себе гостей та відвідувачів. Розташовані ми недалеко від автобусної зупинки « Центральний ринок», навпроти обласного шкіро-венерологічного диспансеру №-3, за адресою: вул. Пушкінська,34.

         Діяльність терцентру спрямована  на  надання соціально-побутових послуг людям, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги вдома, на підтримку життєдіяльності та соціальної активності громадян похилого віку та інвалідів. Для підопічних у терцентрі  працює фізіотерапевтичний кабінет, в якому можна отримати послуги для покращення стану здоров’я, також працює тренажерна зала, проводиться оздоровчо-профілактична гімнастика, проходять спортивно-розважальні ігри та масові заходи, працює перукарня, швацька майстерня, пункт прокату засобів  реабілітації ( візки, милиці, ходунки).

         Для отримання більш детальної інформації  звертатися у терцентр  з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 години, за телефонами:

 

2-16-54 та 099-0135-191  —  відділення соціальної допомоги вдома;

2-53-22 та 099-0090-139  —  відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги                             

2-53-22 та 095-1614-428  —  відділення денного перебування.

 

Ми працюємо заради Вас!

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3136