«

»

Роздрукувати Запись

Ізюмчани святкували День Європи

 Щорічно у третю суботу травня  вся Україна відзначає День Європи. В календарі українців це свято з’явилося у 2003 році після підписання відповідного Указу Президентом України, враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію.  Цього року  Ізюм вперше долучився до свята.

     Національними прапорами, барвистими костюмами, піснями та святковою атмосферою наповнився  міський парк, відзначаючи День ЄвропиНа центральній алеї   були облаштовані локації 13  країн Європейської спільноти. Представники Ізюмських  організацій презентуючи кожен свою країну, демонстрували музичні номери,   історію, культуру, традиції,  національні страви та напої, організовували для відвідувачів розваги, цікаві заняття і конкурси, веселі  тантамарески.

     Відкрив захід Ізюмський міський голова Валерій Марченко, який  привітав усіх з Днем Європи та подякував учасникам заходу за творчий підхід у презентації країн Європи.

       Після чого керівництво міста у повному складі відвідало кожну локацію, де їх гостинно зустрічали та пригощали європейськими стравами. Валерій Віталійович вручив учасникам Подяки за участь та  солодкі торти із зображенням прапору країни, яку вони представляли.

     Представники Управління  презентували  художню сценку «Ванга», національний танець, вбрання та  кухню   Болгарії.(Фотозвіт) 

 

 

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3139