«

»

Роздрукувати Запись

Засідання круглого столу на тему « Методи роботи управлінь та відділів з внутрішньо — переміщеними особами та учасниками АТО».

 14.09.2017 року  Управлінням праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради було проведено   засідання круглого столу на тему « Методи роботи управлінь та відділів з внутрішньо — переміщеними особами та учасниками АТО». В  даному заході взяли участь представники всіх організацій та установ міста, задіяних в роботі з вищезазначеними особами. 

 

 

В ході зустрічі були визначено механізм взаємодії  управлінь та  підведені підсумки  роботи з тимчасово перемішеними особами, вирішено питання відпрацювання системи  обміну даними  для термінового реагування, більшої ефективності в  роботі з даною категорією.

         Проведено роз’яснювальну роботу з надання інформаційних та профорієнтаційних послуг    демобілізованим  учасникам  антитерористичної операції, порядок призначення та надання їм матеріального забезпечення на випадок безробіття відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3242