«

»

Роздрукувати Запись

Інформація щодо соціального захисту учасників АТО

 Станом на 08.09.2017 року на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 85 демобілізованих учасників  АТО ( звільнених у запас ). Створена міжрайонна громадська організація «Спілка ветеранів антитерористичної операції Ізюмщини», головою громадської організації є  Смоляров Віталій Вікторович.

Учасника АТО Громова Андрія Михайловича  введено до складу виконавчого комітету Ізюмської міської ради .

              Згідно Комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2020 роки щодо партнерських відносин з громадськими організаціями соціальної спрямованості, громадській організації «Спілка ветеранів антитерористичної операції Ізюмщини» на фінансову підтримку у 2017 році заплановано 25000 грн.

                Забезпечено виплату адресної грошової допомоги сім’ям військовослужбовців, призваних на службу за призовом під час мобілізації, на особливий період та демобілізованим військовослужбовцям та іншим особам, які брали участь в АТО за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 2000,00 грн. ( Комплексна програма соціального захисту по м. Ізюм на 2016-2020 роки ). Так в 2017 році матеріальну допомогу отримали 25 осіб на суму 50000,00 грн.

                 Першочергово  для забезпечення житлом перебуває 6 осіб з числа учасників бойових дій, які брали участь в АТО та членів їх сімей;

                 Щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО звернулось 3 особи.            

      Проведена робота , спрямована на залучення учасників АТО до соціальної та професійної адаптації, що забезпечило використання виділених з державного бюджету коштів в повному обсязі. Так в 2017 році 4 учасника АТО пройшли професійне навчання за рахунок коштів з державного бюджету на суму 22620,00 грн;

 7 учасників АТО пройшли 14-денний відпочинок у санаторно-курортних закладах Харківської області згідно з відповідним порядком, затвердженим рішенням обласної ради на суму 31500,00 грн.

 Регулярно проводяться засідання групи щодо взаємодопомоги та взаємопідтримки для осіб, які брали участь в антитеритстичній операції, створеної при місцевому центрі соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді.

            Інваліди війни з числа учасників АТО станом  на 08.09.2017 року по м. Ізюм  відсутні .

            Отримали щорічну разову допомогу до 5 травня 58 учасників  бойових дій, які приймали участь в АТО на суму 69600,00грн.

              В цьому році по3-х сторонній угоді санаторно-курортне лікування отримав один учасник АТО, відпочивав в санаторії «ім Пирогова» м. Одесса. На двох учасників АТО готуються документи для проходження санаторно-курортного лікування в санаторіях за їх бажанням.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3247