«

»

Роздрукувати Запись

До міжнародного Дня людини похилого віку

Пісня….. Це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. З піснею на вустах він відзначає свята, прикрашає народні обряди, славить свої перемоги.

А пісня – це душа.

З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша.

Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

                                 Іван Драч

Цими словами розпочався святковий концерт  «А пісня – це душа», присвячений Міжнародному дню людини похилого віку, який   відбувся 21 вересня 2017 року на території  Територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради. З теплим привітанням звернулася до присутніх на святі начальник управління праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради   Петрова Надія Петрівна.

Вперше до Ізюму завітав  вокальний колектив «Пам’ять» ветеранської організації мікрорайону «Авіатор» м.Чугуїв під керівництвом Крохмаль Валентини Микитівни, щоб привітати  барвистими переливами своїх голосів пенсіонерів та ветеранів праці, які зібралися у дворі терцентру, осяяному по-літньому сонцем. Веселі та артистичні чугуївські співаки  за допомогою пісні подарували глядачам тепло своєї душі. Із вдячністю за отримане задоволення та в знак дружби голова ветеранської організації м. Ізюм Григоренко Миколай Іванович подарував чугуївському колективу пам’ятну подяку.   

  Мелодичними українськими піснями порадував у своєму професійному  та проникливому виконанні колектив Ізюмського міського хору «Калинонька» під керівництвом Редька Григорія Федоровича. Не залишив байдужими слухачів і  новостворений ансамбль «Надія» мікрорайону «Піски», який радо приєднався до святкового концерту.

На концерті  було виконано велику кількість композицій різних жанрів, дружніми оплесками  глядачі викликали  співаків на біс. При виконанні веселих жартівливих композицій  глядачі підспівували і підтанцьовували, а улюблені та добре знайомі з молодих років пісні зігріли серця та запалили очі. Це був справжній відпочинок для душі, сповнений новими знайомствами та старими дружніми зустрічами.  Від концерту в усіх  залишились яскраві емоції та гарний настрій.(Фотозвіт заходу)

За народною традицією  адміністрація терцентру  запросила усіх присутніх на святі до чаювання з  запашним короваєм та солодощами. А на згадку залишилося багато фотографій та бажання знову зустрітися.

Окремо хочеться подякувати: депутатам Ізюмської міської ради за надану фінансову підтримку для проведення цього заходу —  Геллі Валерію Петровичу та Тимофеєвій Валентині Іванівні, за сприяння в організації святкового концерту -директору Територіального центру м. Чугуїв  СємілєтовійТетяні Віталіївні  та директору Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості  Мороці Андрію Сергійовичу. А також відзначити усіх працівників  Ізюмського терцентру, які організували та провели  це свято.

 

 

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3283