«

»

Роздрукувати Запись

В Ізюмі реалізовано проект – переможець обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє»

 Ініціативна група міста Ізюм стала одним з переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», представивши проект «Тепло в оселі-тепло на душі».

   У рамках реалізації проекту був  здійснений поточний ремонт приміщень Управління праці та соціального захисту населення Ізюмської міської ради,  де здійснюється прийом внутрішньо-переміщених осіб та інших вразливих верст населення м. Ізюм.
    17 жовтня 2017 року в Управлінні відбулася презентація міні-проекту «Тепло в оселі-тепло на душі». Урочисті  заходи проведені за участю Ізюмського міського голови Марченка  Валерія Віталійовича,  депутата Харківської обласної ради Ісламова Вісхана Алавдієвича, , заступника Ізюмського міського голови з гуманітарних питань  Мацокіна Володимира Володимировича та представників ініціативної групи. (Фотозвіт заходу)
     Реалізація цього проекту має велике значення для розвитку громади, що сприятиме поліпшенню умов та комфорту для громадян міста.
     Перемога в обласному конкурсі стала підтвердженням ефективної взаємодії територіальної громади, органів місцевого самоврядування, представників ініціативної групи і є дієвим механізмом залучення позабюджетних коштів для фінансування розвитку територій.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3295