«

»

Роздрукувати Запись

Золота осінь у Терцентрі

 Ось і настала золота осінь. Сама красива і мальовнича пора року. На берізках замість листочків висять золоті монетки, і, здається, що від одного подиху вітерця вони почнуть тут же дзвеніти. Золоті дерева просто сяють на тлі яскравого блакитного неба. Не даремно тема осені звучить у творах багатьох поетів, художників, композиторів.

Ось і наші групи « Бадьорість» та « Радості і здоровя» ходили в похід, щоб насолодитися красою цієї пори року.

Група « Бадьорість» відпочивала на березі Сіверського Дінця. На природі учасник читали вірші про осінь, співали пісні, куштували страви, приготовлені з осінніх дарів природи, проводили конкурси. Одним з них був конкур  « Місіс Золота Осінь». Перше місце здобула Корсун В.М., друге місце отримала Слабунова Н.П., переможниці були нагороджені солодкими медалями. Закінчилося свято веселими танцями та залишило по собі гарні спогади у всіх учасників заходу.(Фотозвіт заходу)

Група « Радості і здоровя» також виходили до Сіверського Дінця. Учасники накрили щедрий стіл з різноманітними фруктами та овочами, духмяними пиріжками, прикрашений букетом квітів, який майорів усіма барвами осені.

На  березі річки було проведено оздоровчо-профілактичну зарядку та конкурси. В конкурсі « Краща осіння страва» посіла перше місце Хорс Л.Ф.  з блюдом із запечених кабачків з овочами та лавашем. Учасники обмінювались рецептами варення, кетчупів та пирогів. Підводили підсумки занять зарядкою в цьому році та раділи досягненню бажаних результатів.

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь. Проте найбільше його чути в повітрі. І тоді здається, ніби то сама осінь пливе по вулицях, лоскочучи перехожих легенькими павутинками бабиного літа.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3300