«

»

Роздрукувати Запись

ТЕПЛО ТА СВІТЛО ДЛЯ НАШОЇ ДУШІ

 17.10.2017 року о 10.00 годині в Територіальному центрі соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради відбулося урочисте відкриття об’єкту в рамках реалізації міні-проекту «Тепло та світло для нашої душі», як переможця в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

У залі зібрались підопічні терцентру, ветерани, працівники установи. На чолі з Ізюмським міським головою Марченком Валерієм Віталійовичем на свято прибули почесні гості: заступник Ізюмського міського голови з гуманітарних питань Мацокін Володимир Володимирович, депутат Харківської обласної ради Ісламов Вісхан Алавдійович, начальник управління соціального захисту населення Ізюмської міської ради Петрова Надія Петрівна та голова  Ізюмської міської ради ветеранів Григоренко Микола Іванович.

Міні проект «Тепло та світло для нашої душі» було підготовлено при тісній співпраці Ради ветеранів та керівництва терцентру. І, на щастя, цей перший досвід виявився вдалим.

Проект реалізовано. В його рамках здійснено заміну 32 старих вікон на сучасні енергозберігаючі. Загальний обсяг фінансування проекту склав 89 776 гривень. У співфінансуванні міні-проекту взяли участь: Харківська обласна рада – частка внеску склала 50%, Ізюмська міська рада – частка внеску 45%, Ізюмська міська рада ветеранів Харківської області – частка внеску 5 %. Учасники проекту виразили щирі слова вдячності присутнім почесним гостям за надану допомогу у ході реалізації проекту та за розуміння важливості цих змін для терцентру.

Промови, які лунали на урочистому відкритті, були сповнені мотивації та запоруки в підтримці усіх прагнень активних підопічних терцентру та його працівників на шляху розвитку установи, модернізації  соціальних послуг, поліпшення умов обслуговування.(Фотозвіт заходу)

Свято залишило по собі великі сподівання та бажання втілювати мрії заради сучасності, інноваційності та доступності соціального обслуговування.

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3307