«

»

Роздрукувати Запись

Спортивні традиції Терцентру

 У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради  напередодні дня людини похилого віку пройшов турнір з більярду та гри у доміно. 

По закінченню змагань переможців привітала начальник Управління соціального захисту населення Петрова Надія Петрівна та нагородила їх грамотами від Ізюмського міського голови . Працівники терцентру подарували переможцям календарі зі світлинами  нашого міста на 2018 рік.

Перше місце з більярду посів Курило Іван Тихонович.  Друге місце  здобув Кожінов Володимир  Інокентійович. Третє місце отримав Татарченко Анатолій Павлович.

З гри у доміно перше місце здобули Пронін Віктор Петрович  та Татарченко Анатолій Павлович. Друге місце присудили Стрельцову  Івану  Михайловичу та Євсєєву  Кирилу Володимировичу.  Третє місце віддали за участь у грі Курило Івану Тихоновичу та Нелюбову Миколаю Михайловичу.

Після нагородження відбулося чаювання з солодощами завдяки спонсорської допомоги  ФОП Бровко Оксани Петрівни. Неспішно попиваючи чай учасники турніру та уболівальники тепло спілкувались з керівництвом та виказали свої побажання та пропозиції щодо покращення умов перебування у терцентрі. (Фотозвіт заходу)

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3317