«

»

Роздрукувати Запись

Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує.

         01.11.2017р. та 08.11.2017р. в приміщенні Ізюмського  міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з Ізюмським МЦСССДМ Ізюмської МР, мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги жертвам,

постраждалим від гендерно-обумовленого насильства та головою Ізюмської Релігійної Громади Євангельських Христия-Баптистів  було проведено профілактичні заходи з особами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавлення волі, спрямовані на пробаційні методики щодо профілактики уникнення нових злочинів та правопорушень, а також було висвітлено тему актуальності проблеми насильства в нашому суспільстві.

        Данним заходом було охоплено 10 осіб, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавлення волі.

        Програми даних заходів були спрямовані на роз`яснювальну та інформаційну роботу серед учасників:  

  • на усвідомлення правопорушника, себе як особистості та виконання ним своїх громадських обов’язків щодо суспільства в цілому;
  • зміну розуміння суспільної норми серед населення у бік неприйняття суспільством насильства щодо жінок, насильства в сім`ї;
  • на виховання правової свідомості засудженої особи, її демократичних громадянських цінностей, формування певних суспільних цінностей;
  • роз’яснення щодо державних соціальних, медичних, силових структур, громадських та релігійних організацій, які надають послуги потерпілим від насильства.

       Фахівцем Ізюмського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради під час проведення заходів було розповсюджено серед учасників буклети та інший інформаційний матеріал щодо попередження насильства по відношенню до жінок, насильства в сім`ях.

Important!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 148 висвітленні деякі питання здійснення патронату над дитиною, а саме: порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя; типовий договір про патронат над дитиною; порядок оплати послуг патронатного вихователя та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя.

Додатково повідомляємо, що патронат над дитиною — це комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законими представниками складних життєвих обставин.

Взагалі, патронат — це «швидка сімейна допомога» дитині та її родині, яка також передбачає: комплексну підтримку батьків/родичів у вирішенні сімейних проблем та складних життєвих обставин та активну підтримку контактів дитини з рідною сім’єю за неможливості повернення дитини до своєї родини — пошук для неї нової люблячої сім’ї.

Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України, має досвід виховання дітей, має відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешкання, спільно з добровільним помічником пройшла курси професійної підготовки за спеціальною програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі, зі згоди усіх повнолітніх членів сім’ї, які проживають у помешканні, уклала договір про надання послуги в патронату з відповідним органом опіки і піклування.

Також зазначаємо, що найголовніше — це чітке усвідомлення власної мотивації, чесність із самим собою у питанні: чому я хочу цим займатися. Якщо бажання допомогти дитині йде від серця, то все інше можна вирішити: допомогу отримати від фахівців і оточення знання здобути на тренінгах.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Ізюмського міського центру соціальних служб для для сім’ї дітей та молоді, за адресою: м. Ізюм, вул.Соборна 20, к .2,3 тел. 2 — 85-71 та  до Служби в справах дітей, за адресою:м. Ізюм, пл. Центральна 1, 4 поверх, каб. № 4.

Important!

На території Ізюмської Центральної міської лікарні, за адресою: м. Ізюм, пров. Залікарняний, буд. 2, знаходиться Ізюмська міська організація Товариства Червоного Хреста.

Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською добровільною громадською гуманітарною організацією.

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України – захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань.

Зазначена мета досягається цілком неупереджено, без будь-якої дискримінації за національною, расовою, статевою, релігійною, мовною, класовою ознакою чи політичними переконаннями.

На підставі вищезазначеного, Ізюмський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради, звертається з проханням до мешканців міста Ізюма, залучитися до гуманітарної організації зі збору одягу, продуктів харчування, іграшок тощо.

За додатковою інформацією звертатися до керівного складу Ізюмської міської організації Товариства Червоного Хреста:

— Лисенко Віра Павлівна, м.т. 0501947019;

— Сокол Людмила Григоровна, м.т. 0967645831.

Шановні, ізюмчани, будемо більш доброзичливими один до одного та з розумінням відноситися до мешканців нашого міста, які опинилися на одинці в складних життєвих обставинах!!!

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3349