«

»

Роздрукувати Запись

Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні

 В приміщенні Ізюмської центральної міської бібліотеки відбулися зустрічі представників Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради  з сім’ями внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей.

          23 лютого 2018 року на зустріч були запрошені представники Управління освіти Ізюмської МР та Управління СЗН Ізюмської МР.

Мета даного заходу спрямована на   інформування громадян стосовно участі у проекті «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» від Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей».  

               

Інформування  щодо пропозицій офіційних представництв закладів дитячого оздоровлення «Прибрежний», смт. Лазурне Херсонської області та «Чайка», смт. Градизьк Полтавської області

В ході проведення заходу було роздано  дорожні карти для внутрішньо переміщених осіб та буклети щодо соціальних послуг, які може надавати Центр.

Warning!

  2 березня 2018 року, спільно зі співробітниками  Всеукраїнської благодійної організації «Український фонд «Благополуччя дітей» проведено  роботу з внутрішньо переміщеними особами та сім’ями з Донецької та Луганської областей. 

Розпочато реєстрацію та попередній відбір для участі у ваучерній програмі та у компоненті розвитку – дистанційне навчання та консультування з працевлаштування, соціально – психологічної підтримки. Зареєстровані ВПО та  ті, які пройшли відбір, отримають картку з коштами ( по 700 грн. на члена родини) для придбання товарів першої необхідності.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3617