«

»

Роздрукувати Запись

ОГОЛОШЕННЯ

 Отримувачі субсидії, увага!  При перевірці державними соціальними інспекторами Управління повноти та достовірності інформації, поданої для нарахування житлової субсидії, про доходи, виявлено протягом 2018 року 10 випадків, де громадянами була надана неповна та недостовірна інформація, а саме:

  • недостовірна інформація про володіння земельними частками (укриття доходу з земельного паю).;

Порушення в одній справі.

  • неповідомлення протягом місяця про зміну складу сім’ї. Зазвичай, у всіх випадках діти вступають до вищих навчальних закладів та змінюють місце реєстрації;

Порушення у восьми справах.

  • неповідомлення про витрати на придбання майна, товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень, які здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії.

Порушення в одній справі.

За результатами перевірки надміру нараховано 52,1 тис. грн. Всі суми надміру нарахованої субсидії зняті з особових рахунків одержувачів субсидії відкритих в комунальних підприємствах.

 

Нагадуємо!

При виявленні наданої громадянами недостовірної інформації, нарахування субсидії припиняється з місяця, в якому виявлено порушення.

У разі зміни доходів, складу сім’ї, здійснення покупки на суму понад 50 тисяч гривень, громадянин повинен повідомити про це орган, що призначив субсидію, у місячний термін.

Громадянин несе відповідальність за надані відомості про доходи, майно що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її  розміру.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3652