«

»

Роздрукувати Запись

Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує

  2 квітня 2018 р. у малій залі Ізюмської міської ради відбулося засідання «круглого» столу на тему: « Запобігання та протидія домашньому насильству».

 З метою обговорення основних положень Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», та для забезпечення ефективної взаємодії  при реалізації вищезазначеного Закону, було залучено представників:

Службу в справах дітей Ізюмської міської ради, Управління соціального захисту населення, Ізюмський відділ поліції ГУНП в Харківській області, батьківський комітет навчальних закладів м. Ізюм, Ізюмський  відділ Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, установ і закладів охорони здоров’я.

Учасники «круглого» столу заслухали та обговорили питання стосовно основних положень Закону України « Про запобігання та протидію  домашньому насильству». Особлива увага приділялась співпраці присутніх, сумлінного відпрацювання кожною 

установою міста повідомлень про випадки домашнього насильства, відповідно до компетенції, зверталась 

увага на відповідальність сімейного виховання дітей, важливість особи вчителя у формуванні культури поведінки у школі. Важливим моментом обговорення була 

саме ефективна взаємодія суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, з 

громадськими об’єднаннями, неурядовими організаціями, засобами масової інформації та іншими заінтересованими особами.  В ході проведення «круглого» столу фахівцем Ізюмського МЦСССДМ була представлена тема «Буллінгу», щодо профілактики психологічного насилля серед учнів шкіл м. Ізюм. Було обговорено основні ознаки жорстокої поведінки серед учнів, та здійснення профілактичної роботи щодо запобігання проявів жорстокості і насильства в учнівських колективах та родинах учнів.

Після спільного обговорення проблем учасники зібрання визначили основні напрямки соціальної роботи щодо попередження випадків протиправних дій та жорстокого поводження по відношенню до дітей. А саме посилення, взаємообміну інформацією між суб’єктами соціальної роботи щодо сімей, де потенційно можливе вчинення протиправних дій по відношенню  до дітей; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з метою інформування щодо даної проблеми, а також участь суб’єктів соціальної роботи в засобах масової інформації.

Important!

Як відомо, торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини, а також це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина. Торгівля людьми відповідно до Кримінального кодексу України визнається злочином.

4 квітня 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської радим та релігійною громадою «Нове життя» проведено захід на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Головна мета заходу «Протидія торгівлі людьми» – нагадування населенню про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність серед структурних підрозділів державних установ щодо об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим, мінімізація повторної травматизації, оптимізація надання соціальних послуг а також привернути увагу населення до проблеми торгівлі людьми, наслідків сучасного рабства.

Також зазначаємо, що процес торгівлі людьми це використання обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини, із застосуванням чи погрозою застосування насильства, із використанням службового становища, матеріальної чи іншої залежності від другої особи, а також насильницький шлюб, примусова праця, використання в домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах. 

В ході проведення заходу фахівцями Ізюмського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради було розповсюджено інформаційні буклети серед присутніх та надано практичні поради як не стати жертвою торгівлі людьми.

Important!

Тарас Шевченко — видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

7 березня 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської радим та релігійною громадою «Нове життя» проведено розповідь – бесіду на тему: «Життя та творчість Т. Г. Шевченка».   

           Мета даного заходу була спрямована  на  ознайомлення засуджених з найбільш яскравими моментами життя та творчості Т.Г. Шевченка. В ході бесіди фахівцем Ізюмського МЦСССДМ була звернена увага на основні віхи в житті та творчості цієї видатної людини, згадувались видатні твори письменника, його ідеологія та патріотичне відношенням до Української державності.

          Даний вид просвітницької діяльності дозволяє сформувати навички свідомого ставлення  до себе, патріотичного відношення до своєї рідної землі та підвищити прагнення духовне пробудження.

 

 

 

 

 

 

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3661