«

»

Роздрукувати Запись

ЦСССДМ інформує

 26 квітня 1986 року вибух реактора на Чорнобильській АЕС сколихнув не тільки Україну, а й увесь світ. Земля була за один крок від вселенської катастрофи. Та тільки згодом, по збігові років, всі люди відчули, що тоді відбулося. У рік двадцять восьмий від часу катастрофи сам атомний попіл спонукає замислитись над тим, якого удару зазнала наша отча земля – Україна і люди, яким випало жити на її теренах. 

Три з половиною мільйони українських громадян уражені радіацією, півтора мільйона з них – діти. Але ж ми зазнали цієї біди на мирному полі. А могло б статися страшніше, якби не відвага та героїзм тих, хто усвідомлено й мовчки пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

З метою вшанування пам’яті героїзму ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які врятували світ та жертовно віддали за нас своє життя у ядерному котлі, 25 квітня 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації було проведено захід, присвячений річниці Чорнобильської катастрофи, на якому були присутні засуджені громадяни, які перебувають на обліку Ізюмського МРВ з питань апробації, представники релігійної громади «Нове життя».

Фахівець із соціальної роботи Ізюмського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради розповіла про героїзм ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які врятували світ.

         Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Кожен житель планети має усвідомлювати, що всі процеси в природі є взаємозалежними. Людство має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози екологічного лиха. Роковини Чорнобильської трагедії мають сприяти осмисленню причетності усіх людей до забезпечення екологічної безпеки.

 

 

Important!

Тренінг на тему «Гендер та дискримінація»

Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради (ЦСССДМ), 26 квітня 2018 року, в приміщенні центральної міської бібліотеки взяв участь у тренінгу «Гендер та дискримінація» який провели  представники громадської організації «Стан», м. Івано-Франківськ. Присутніми були представники органів місцевого самоврядування,  громадських організацій, а також представники ВПО. В ході проведення  заходу було розкрито тематику такої важливої соціальної категорії як «ґендер», обговорено ґендерну рівность, права і свободи кожної статі.

        Метою участі в даному заході було підвищення рівня кваліфікації фахівців соціальної сфери для покращення надання соціальних послуг та проведення роботи з внутрішньо переміщеними сім’ями та особами з Донецької та Луганської областей.

      Тренінг проходив в рамках проекту «Від мрії до дії» ініціативної групи «Нова мета». Проект  «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», впроваджено міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансуванням Європейського Союзу.

      В кінці даного заходу, було проведено урочисте нагородження  всіх присутніх сертифікатами  проходження тренінгу «Гендер та дискримінація»   

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3711