«

»

Роздрукувати Запись

Соціально-профілактичні заходи ІМЦСССДМ.

 05-06 червня 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради (ІМЦСССДМ),  релігійною громадою «Нове життя», представником «Ізюмське бюро правової допомоги», ТОВ «Червоний хрест», проведені заходи, для осіб засуджених до покарання без позбавлення волі. 

«Здоровий спосіб життя – запорука особистих та професійних успіхів»

Пропагування здорового способу життя – є одним із пріоритетних напрямків роботи Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді(ІМЦСССДМ), адже  тема здоров’я залишається актуальна у всі часи. Однак найчастіше люди замислюються над важливістю ведення здорового способу життя лише тоді, коли організм не витримує навантажень та дає збій. Для усвідомлення важливості ведення здорового способу життя важливу роль відіграє поінформованість громадян.

В ході проведення заходу була надана інформація щодо переваг ведення здорового способу життя, а також роздано листівки за відповідною тематикою та надано консультування щодо формування звичок для оздоровлення, актуалізувала питання збереження та зміцнення власного здоров’я. Разом з учасниками були обговорені матеріальні та нематеріальні життєві цінності та визначено головну – здоров’я. Фахівець розповіла про негативний вплив психоактивних речовин на організм людини та психологічне здоров’я. Також було наведено приклади перешкод, які заважають досягати успіху, професійного зростання та самореалізації.  

      Під час заходу працівники Центру наголошували про найважливіші складові здорового способу життя, а саме харчування, побут, умови праці, рухова активність та відсутність шкідливих звичок. Адже профілактика виникнення хвороб – це найкращий спосіб вберегти себе та свою родину від негативних явищ.

«Протидія торгівлі людьми»

 У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини. Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили небачене до цього часу поширення наприкінці XX ст. такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми.

Головна мета заходу «Протидія торгівлі людьми» – нагадування населенню про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність серед структурних підрозділів державних установ щодо об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, наданні допомоги потерпілим, мінімізація повторної травматизації, оптимізація надання соціальних послуг а також привернути увагу населення до проблеми торгівлі людьми, наслідків сучасного рабства.

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми — з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів… Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3787