«

»

Роздрукувати Запись

Соціально-виховний захід з пропагування здорового способу життя

Однією з вічних соціальних тем є тема здорового способу життя, боротьби з шкідливими звичками. Визначним показником достатку кожної країни є здоров’я молодого покоління. Сучасна молодь до кінця необізнана в питанні здорового способу життя, тому це є наслідком недоцільного використання ними свого вільного часу для саморозвитку та самовдосконалення.

Тому, в наш час є актуальним щодо формування у молоді  уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від нас самих, пропагувати здоровий спосіб життя, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров’я,  бажання підтримувати його традиції.

18 липня 2018 року в приміщенні Ізюмського МРВ філії ДУ «Центр пробації»  в Харківській  області  спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради було проведено захід на тему: «Здоровий спосіб життя, як запорука особистісного та професійного розвитку», з особами, які засуджені до покарань без позбавлення волі.

В ході проведення даного заходу, з запрошеними обговорювались переваги ведення здорового способу життя, та різноманітні  методи боротьби зі шкідливими звичками, зосереджуючи увагу присутніх на те, що здоров’я необхідно зберігати та зміцнювати, беручи відповідальність за своє життя.  Також було проведено тренінгові вправи, з метою закріплення знань, щодо формування навичок ведення здорового способу життя та свідомого ставлення до себе. В кінці було роздано листівки за відповідною тематикою.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3804