«

»

Роздрукувати Запись

Отримувачі субсидії, увага!

          При перевірці державними соціальними інспекторами Управління повноти та достовірності інформації, поданої для нарахування житлової субсидії, про доходи, виявлено протягом трьох місяців з квітня по червень 2018 року 6 випадків, де громадянами була надана неповна та недостовірна інформація, а саме:

  • неповідомлення про витрати на придбання майна, товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень, які здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії.

         За результатами перевірки надміру нараховано 54,8 тис. грн. Всі суми надміру нарахованої субсидії зняті з особових рахунків одержувачів субсидії відкритих в комунальних підприємствах.

 Нагадуємо!

        При виявленні наданої громадянами недостовірної інформації, нарахування субсидії припиняється з місяця, в якому виявлено порушення.

          У разі зміни доходів, складу сім’ї, здійснення покупки на суму понад 50 тисяч гривень, громадянин повинен повідомити про це орган, що призначив субсидію, у місячний термін.

      Громадянин несе відповідальність за надані відомості про доходи, майно що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її  розміру.

Начальник відділу державних соціальних інспекторів Какуля Т.А.

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3878