«

»

Роздрукувати Запись

ІДЛ ІМЦСССДМ інформує

Соціально — інформаційний захід, присвячений Дню Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дню українського козацтва

 

 

 

 

           День Захисника України став офіційним державним святом зовсім недавно, лише в 2015-му році. Його дата ніколи не змінюється і відзначається це свято 14 жовтня. Так, саме в один день з Покровою Пресвятої Богородиці. І це не просто так. Зараз День захисника України дійсно можна назвати одним з найважливіших свят у році для нашої країни. Адже в такій ситуації, як зараз, за період незалежності у нас ніколи не було.

        Вперше це торжество отримало гасло «Сила нескорених». Тоді президент України заявив, що люди, які захищають кордони і суверенітет України демонструють силу нескорених. 14 жовтня не просто так було вибрано датою для цього свята, адже Покрова і День українського козацтва вже давно відзначалися в цей день. Для наших козаків це свято було найважливішим і найбільш шанованим в році,  у них були досить цікаві традиції в цей день, крім того, що вони обов’язково молились, відвідували церкву, проводилися вибори нового отамана.

           І навіть після того, як Запорізьку Січ все-таки зруйнували, в 1775-му році козаки, які перебралися за Дунай, взяли з собою образ Покрови. Вони завжди молилися їй перед боєм і просили захисту, віра їх була настільки сильна, що згодом навіть утворилось нове свято — Козацька Покрова.

        Також, не можна не сказати, що в цей день всі віруючі люди йдуть до церкви, щоб помолитися Богородиці. Вони будуть просити не тільки благополуччя для своєї сім’ї, а й миру, і захисту для наших військових.

        Тому, 12.10.2018 року, фахівцями Ізюмського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради спільно з представниками Управління соціального захисту населення Ізюмської міської ради,  був проведений соціально – інформаційний захід, присвячений Дню Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дню українського козацтва. З метою шанування традицій українського народу, культурного та духовного розвитку особистості, на  проведення цього заходу були запрошені сім»ї, які опинились у складних життєвих обставинах та знаходяться під соціальним супроводом в Ізюмському МЦСССДМ.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3987