«

»

Роздрукувати Запись

ІМЦСССДМ інформує

Захід присвячений до Дня пам’яті жертв Голодомору, до Дня Гідності та Свободи.

         День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій вшановують в Україні щорічно, у четверту суботу листопада. Це найменше, що ми можемо зробити – вшанувати їх світлу пам’ять і робити усе від нас залежне, щоб подібне не повторилося  ніколи.

        Тому з метою вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору, 21 листопада 2018 року в приміщенні Ізюмського МРВ філії ДУ «Центр пробації»  в Харківській  області  спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради було проведено захід на тему: «Пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років», з особами, які засуджені до покарань без позбавлення волі.

        В ході проведення даного заходу, із запрошеними обговорювались історичні події, що призвели до масового геноциду українського народу в умовах штучного та природного голоду, оголошено про проведення всеукраїнської акції «Запали свічку», суть акції, її значення.

       Під час проведення бесіди присутні ознайомилися з основними датами впровадження і святкування Дня Гідності та Свободи, прослухали інформацію про доленосні події в Україні початку 21 століття, вшанували патріотизм та мужність громадян, які захистили демократичні цінності, права і свободи людей, національні інтереси Батьківщини.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=4022