«

»

Роздрукувати Запись

ОГОЛОШЕННЯ

Творимо милосердя разом

         На виконання рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради № 0727 від 12.09.2018 «Про затвердження плану заходів з питань соціального захисту бездомних осіб в осінньо – зимовий період 2018–2019 років» територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради організовує Пункт прийому гуманітарної допомоги від населення (теплих речей, взуття, тощо) в осінньо-зимовий період.

          Кожна людина має вдома речі, які вже не носить, а викинути шкода, бо річ або взуття ще у доброму стані. Тож запрошуємо усіх бажаючих людей стати благодійниками, які не пошкодують віддати вживаний одяг для того, щоб ним користувалися інші.

         Усі передані речі, розподілятимуться безкоштовно серед тих підопічних територіального центру, хто потребує подібної допомоги, а саме: одиноких  громадян, одиноких осіб з  інвалідністю, вимушено переміщених осіб, інших пільгових категорій громадян та бездомних осіб. Речі, які передаються від населення, повинні бути чистими та добротними.

          Мешканцям нашого міста, хто має можливість допомогти або потребує допомоги, необхідно звертатися до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради у відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги за адресою: м. Ізюм, вул. Пушкінська, 34.

          Пункт прийому вживаних речей працює:

з понеділка по четвер з 08.00 до 17.00 години, у п’ятницю  з 08:00 до  16:45 години , обідня перерва  з 12:00 до 12:45 години.

         Телефон для довідок: 2 – 53 -22

        Від імені адміністрації територіального центру і всіх наших підопічних заздалегідь висловлюємо щиру подяку за Ваші добрі справи і маємо надію, що таких людей у нашому місті ставатиме дедалі більше, адже завжди слід пам’ятати, що зроблене тобою добро, навіть незначне, окриляє та душевно збагачує.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=4028