«

»

Роздрукувати Запись

Відділ державних соціальних інспекторів інформує

     Протягом 2018 року відділом державних соціальних інспекторів Управління було перевірено 19782 справ. Виявлено порушення у 15 справах на суму 136,04 тис. грн., в яких надана недостовірна інформація про доходи та майновий стан, а саме неповідомлення про витрати на придбання майна, товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень, які здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії.

Всі суми надміру нарахованої субсидії зняті з особових рахунків одержувачів субсидії відкритих в комунальних підприємствах.

Нагадуємо!

При виявленні наданої громадянами недостовірної інформації, нарахування субсидії припиняється з місяця, в якому виявлено порушення.

У разі зміни доходів, складу сім’ї, здійснення покупки на суму понад 50 тисяч гривень, громадянин повинен повідомити про це орган, що призначив субсидію, у місячний термін.

Громадянин несе відповідальність за надані відомості про доходи, майно що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її  розміру.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=4153