«

»

Роздрукувати Запись

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

        В м. Ізюм  розпорядженням Ізюмського міського голови від 06.05.2019р.  № 058 створена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства за ознакою статі при Ізюмському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

       Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

     Основними завданнями мобільної бригади є:

—  реагування та надання не пізніше ніж протягом однієї доби соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, які потребують термінової допомоги, зокрема шляхом кризового та екстреного втручання;

—  інформування постраждалих осіб щодо послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових тощо), які вони можуть отримати для подолання наслідків насильства, та щодо надавачів таких послуг, зокрема інших загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб;

—  розяснення постраждалим особам їх прав, визначених законом, можливостей отримання допомоги від субєктів та доцільності отримання;

—   провадження інформаційно-просвітницької діяльності (у тому числі розповсюдження серед населення відповідних інформаційних матеріалів) щодо форм, проявів та наслідків насильства, формування нетерпимого ставлення громадян до цих явищ, а також  щодо заходів у сфері запобігання та протидії насильству. 

        Місце локації мобільної бригади – Ізюмський міський центр соціальних служб сім’ї дітей та молоді — м. Ізюм, вул. Соборна, 20, каб. № 6-А. 

         Графік роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства  за ознакою статі на території м. Ізюм: 

              З понеділка по п’ятницю —  з 8.00 до 17.00. Телефон мобільної  бригади:

(05743) 2-85-71(05743)2-13-87, +380667016163. Прийом заяв постраждалих  від домашнього насильства та/або насильства  за ознакою статі здійснюються в Управлінні соціального захисту населення Ізюмської ради та Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м, Ізюм, вул. Соборна,20. У вихідні, святкові, неробочі дні та години постраждалі від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі можуть звернутися за допомогою, зателефонувавши до чергової частини Харківського відділу поліції  Головного управління  Національної поліції в Харківській області за телефоном +38099-073-24-99.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=5314