«

»

Роздрукувати Запись

Вшановуємо загиблих і живих…

9 травня для жителів нашої країни є не тільки державним, а й особистим святом. Наш народ святкує вже 74-ту річницю Перемоги, але у багатьох жителів нашої Батьківщини ще живі в пам’яті ті страшні роки війни. День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу. Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища.

Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через тисячоліття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

У цей святковий день працівники Управління взяли участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у роки Другої світової війни в місті Ізюмі. В урочистій церемонії покладання квітів взяли участь керівники міста, ветерани Другої світової війни, афганці, воїни АТО, студенти, школярі, молодь та жителі міста.  

Хвилиною мовчання та салютом вшанували пам’ять загиблих в найбільшій в історії людства війні.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=4806