«

»

Роздрукувати Запись

Гуманітарна допомога сім’ям Ізюмської міської ОТГ

    Соціальна робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах є одним з основних напрямів діяльності Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Фахівці із соціальної роботи Центру  регулярно відвідуються сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. З кожною сім’єю  проводиться адресна  робота з питань належного виконання батьками їх обов’язків,   недопущення  жорстокого поводження з дітьми, попередження вчинення насильства в сім’ї, пропаганди здорового способу життя, цільового використання коштів та планування сімейного бюджету. Батькам  надаються інформаційні, правові консультації, соціально-педагогічні та  соціально-побутові послуги відповідно до складних життєвих обставин,  в яких опинились сім’ї.

     Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді  в співпраці з Ізюмським молодіжним Центром, у березні цього року продовжує роботу з видачі гуманітарної допомоги сім’ям Ізюмчан, які опинились у складних життєвих обставинах. Завдяки допомозі БО БФ «Волонтери: Дорослі-Дітям» м. Харкова, гуманітарну допомогу отримали більше 25 сімей Ізюмської ОТГ.

     Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей, які перебувають у такому становищі, та якщо ви маєте бажання взяти участь у акціях з надання гуманітарної допомоги сім’ям, які цього потребують, звертайтеся за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 20, каб. 6-А,  Ізюмський МЦСССДМ, та за тел. +38066-70161-63, (05743) 2-85-71.