«

»

Роздрукувати Запись

Знай свої права, дитино!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей.

І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще! Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.  

          30 травня 2019 року в приміщенні Ізюмської центральної бібліотеки, Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради спільно з Ізюмського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Харківській  області, було проведено соціально-виховний захід на тему: “Знай свої права, дитино!”. Для участі були запрошені учні 6 класу Ізюмської гімназії №3. Дітей щиро привітали зі святом, на прикладі казкових героїв розглянули основні питання прав та обов’язків, подивились тематичний відеоролик. Наприкінці заходу учні отримали інформаційні листівки з основними відомостями про права дитини,  положенням  у суспільстві, з роз’ясненням окремих прав та обов’язків.

Закликаю усіх зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України!