Роздрукувати Страница

Події в Терцентрі

   

Колектив терцентру та особи які отримують послуги з підтримки здоров’я щиро дякують Ізюмському міському голові Марченко Валерію Віталійовичу та начальнику управління праці та соціального захисту населення праці Петровій Надії Петрівні за виділення коштів для укомплектування терцентра спортивно-оздоровчим обладнанням.

tercentr

        Тепер ми маємо можливість користуватись шведською стінкою, дошкою Євмінова, спортивними кулями та іншими приладами.

        В групі «Бадьорість» займається понад 30 чоловік.

 

 

 

 

 

Керівництвом терцентра в передсвяткові дні особливу увагу було приділено на дому жінкам, які проживають одиноко, які свою життєву енергію віддали суспільству, а сьогодні самі потребують допомоги.

      07 березня 2016 року в актовому залі терцентру проведені святкові заходи для осіб, які користуються послугами відділення денного перебування.

      Присутніх жінок зі святом тепло привітали директор установи Аралов Микола Іванович та інші чоловіки, побажавши здоров’я, наснаги, миру, весняного настрою.

       Працівниками терцентру та самими підопічними була організована концертна програма.

       Захід закінчився святковим чаюванням.

 

Important!

Мамина вишиванка

     18 травня 2017 року у Територіальному центрі соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради відбувся святковий захід, у якому ми об’єднали два свята:  міжнародний День матері та  Всесвітній день вишиванки .

Працівники терцентру гостинно зустріли та розповіли присутнім про історію виникнення цих свят, їх символіку й традиції святкування. Як символ любові до матері подарували на згадку брошки-квіточки, зроблені своїми руками. Запрошені гості мали можливість помилуватися роботами майстринь і майстрів з числа відвідувачів та працівників терцентру, а також їх близьких та рідних. Нікого не залишили байдужими вишиті хрестиком ікони, картини, подушки та рушники  Євченко А.Є., серветки, зроблені з любов’ю до мами руками Анпілогової Н.,  ікони, вирізані з дерева Забірником І.О., рушники та вишиванки,  сповнені любові до дітей та онуків, Садової Н.І., зворушливі роботи Черкасової Г.С. та Вєріної І.С.

Закінчилося наше свято дружньою піснею Кузьми Скрябина « Пісня про маму» та чаюванням. І як добрі спогади — багато фотографій….(ФОТО)