«

»

Роздрукувати Запись

Я обираю життя без цигарок

Куріння та його вплив на організм людини стають сьогодні соціальною і медичною проблемами. Доведено, що куріння тютюну є великою небезпекою для здоров’я і призводить до виникнення різних захворювань, які викликають передчасну смерть людей. Масове розповсюдження куріння є однією з головних причин  сердечно-судинних захворювань.

22 травня 2019 року  Ізюмським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради  було проведено соціально-профілактичний захід на тему: «Я обираю життя без цигарок» в Ізюмському МРВ ДУ ” Центр пробації ”,  для засуджених до покарань без позбавлення волі.

Метою даного заходу було проінформувати присутніх щодо нега­тивних впливів паління на організм, адже міцне здоров’я — головна умова повноцінного життя, яке допомагає реалізувати свої плани, успішно розв’язувати життєві завдання й долати труднощі. Здоров’я значною мірою залежить від самої людини, її свідомості та поведінки. Для того, щоб люди були не тільки фізично, а і соціально здоровими, за висловом Гіппократа, вони мають дотримуватися «благопристойної поведінки». Однак стан здоров’я українців останнім часом викликає тривогу.

Головна цінність суспільства — життя і здоров’я людини. Державний курс соціальної політики Україні передбачає пропаганду здорового способу життя, виховання здорового молодого покоління, якому жити і працювати в новій державі. Саме тому одним із завдань Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є проведення просвітницької та профілактичної роботи серед населення щодо негативних наслідків шкідливих звичок та формування здорового способу життя.