Роздрукувати Страница

Вміємо працювати і добре відпочивати

 

 Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні промінчики сонця в кожному домі, в селі і в місті відзначають величне свято – свято всіх жінок – 8 березня. Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки.          

  Напередодні 8-го Березня в Управлінні проводилась виставка дитячих малюнків на тему: «Моя матуся-найкраща». В ній охоче прийняли участь діти наших працівників. Кожен намагався зобразити свою улюблену матусю яскравою та неповторною. Усі учасники конкурсу отримали шоколадні призи.

     Чоловіки Управління у цей святковий день також не залишили  без уваги чарівних жінок. Вони приготували дуже цікаве привітання з віршів та пісень, а в кінці свого виступу запропонували опинитися на балеті. Неповторний танець лебедів завершив їх виступ. Жіноче свято вдалося на славу!…..

 

Important!

Святкування  нового 2019 року

 Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій-із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.      Не обминув радісний, святковий настрій і наше Управління. У цікавій формі пройшло новорічне свято для колективу. Усі отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. А яким цікавим та яскравим стало свято, коли до нас завітала «Сердючка». Дякуємо усім за чудове свято…. 

 

 

Important!

Святкування  нового 2018 року

З давніх пір святкування Нового року із співробітниками стало для нас улюбленим звичаєм.

 Ну а як по-іншому, якщо ми так багато спілкуємося між собою, що іноді прості  ділові стосунки переходять в дружбу. 

Напередодні свята колектив Управління відвідав боулінг, де в дружній обстановці ми

провели спортивні змагання……  Всім дуже сподобався такий відпочинок, який заряджає позитивом. 

 

 

17 травня в Україні відзначали День вишиванки — свято, присвячене українській культурі і традиціям. Долучитися до свята, яке припадає на третій четвер травня, зовсім не складно. Досить прийти в українській вишитій сорочці на роботу, навчання або взяти участь у запланованих цього дня святкових заходах.

    Ось і в цьому році працівники Управління дуже яскраво відсвяткували День вишиванки.   Усіма барвами і візерунками заграла наша установа. Руками працівників відтворено типову українську світлицю з накритим столом та  стравами, які з давніх давен готували наші бабусі…..

 

 

Вишиванку одягай — Україну кохай!

Таким девізом сьогодні працівники Управління починають ранок, бо готувались заздалегідь і з нетерпінням чекали свята! Традиційно управління праці проводить виставку, присвячену українським традиціям і звичаям.

В минулому році ми звертали увагу на знаряддя та український одяг, який передали нам наші пращури, а сьогодні хочемо продемонструвати майстрів та майстринь нашого великого колективу управління….(ФОТО)

 

Important!

День вишиванки 2016

19 травня в Україні проходить Всеукраїнська акція “День української вишиванки”.  Всі працівники управління долучилися до свята (відео)  та (фото) — наділи  вишиванки і прийшли у яскравому національному вбранні в знак єдності та культурної освіченості! Це прекрасний привід продемонструвати свій патріотизм,національну гордість та любов до українських цінностей. 

 

 

 

19 травня 2018 року на території Центрального міського парку було проведено урочисті заходи з нагоди святкування Дня Європи, у якому взяли участь представники міської влади, колективи підприємств,  установ  та  організацій міста. Учасники облаштували «Європейське містечко», яке складалося з павільйонів, що представляють Україну, кожну державу-члена ЄС.   Свято проходило гучно та весело. Парк міста перетворився на грандіозні локації для різних виступів та майстер класів.

    Наше Управління також взяло участь у святі. Ми представляли Францію. Працівниками Управління було створено стилізовану інсталяцію, завдяки якій відображено різноманітні скарби цієї загадкової та вишуканої країни….. За участь у святі колектив нагороджено Подякою Ізюмського міського голови та солодким призом. Свято вдалося на славу!

 

Important!

День Європи 2017 — Болгарія

 Щорічно у третю суботу травня  вся Україна відзначає День Європи. В календарі українців це свято з’явилося у 2003 році після підписання відповідного Указу Президентом України, враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію.  Цього року  Ізюм вперше долучився до свята. Національними прапорами, барвистими костюмами, піснями та святковою атмосферою наповнився  міський парк, відзначаючи День ЄвропиНа центральній алеї   були облаштовані локації 13  країн Європейської спільноти. Представники Ізюмських  організацій презентуючи кожен свою країну, демонстрували музичні номери,   історію, культуру, традиції,  національні страви та напої, організовували для відвідувачів розваги, цікаві заняття і конкурси, веселі  тантамарески. Відкрив захід Ізюмський міський голова Валерій Марченко, який  привітав усіх з Днем Європи та подякував учасникам заходу за творчий підхід у презентації країн Європи.

       Після чого керівництво міста у повному складі відвідало кожну локацію, де їх гостинно зустрічали та пригощали європейськими стравами. Валерій Віталійович вручив учасникам Подяки за участь та  солодкі торти із зображенням прапору країни, яку вони представляли.

     Представники Управління  презентували  художню сценку «Ванга», національний танець, вбрання та  кухню   Болгарії.(Фотозвіт) 

Important!

День працівника соціальної сфери 2017

День працівника соціальної  сфери — це свято всіх, хто робить людям добро, кому притаманна душевна щирість, прагнення полегшити життя всіх, кому потрібна допомога.

Повсякденна діяльність працівників соціальної сфери – це реалізація державної політики, спрямованої на поліпшення добробуту як працюючого населення, так і найуразливіших його верств.

     Напередодні свята колектив  Управління вирушив на екскурсію у місто Бахмут до заводу шампанських вин «ARTWINERY» . Працівники ознайомились з діяльністю трьох цехів, які знаходяться під землею: з цехом виноматеріалів, ремюажним відділенням, відділенням ассамбляжа і купажу, а також лінією дегоржажного відділення. І, звичайно ж, така екскурсія не могла обійтись без дегустації: всім  запропонували оцінити смак і аромат шести зразків продукції…..   Свято вдалося на славу!

 

 

Important!

Золота осінь 2018

  Колектив Управління в цьому році вирішив відсвяткувати «Золоту осінь» по особливому. Ми відвідали соляні шахти Соледара. В середині шахт  усе створене з солі — стіни, стеля, підлога. Штучне різнокольорове підсвічування відбивається від виблискуючих кристалів. У одній з відпрацьованих шахт знаходиться церква, яка виникла відразу після відкриття підприємства. Зайшовши у шахти, ми побачили прекрасну люстру, яку виготовляли самі шахтарі. Вони прикрасили її соляними кристалами, що іноді трапляються в пластах солі. Приблизно дві з половиною сотні таких кришталевих кубиків пішли на обробку цього світильника. Найбільш популярним місцем в шахті є величезний тунель, який просто дивує своїми розмірами. Висота стелі складає 30 метрів, ширина- 14 метрів, а довжина — майже кілометр! Освітлення — приглушене, виникає таке враження, ніби знаходишся десь в космосі! Неймовірно!  Це була дуже цікава та корисна екскурсія…

 

Important!

Золота осінь 2017

Королева Осінь. Всіх до столу просить.

Всіх без винятку частує.  Й для Зими запас готує.

На мальовничому березі Сіверського Дінця, працівники Управління

влаштували чудовий відпочинок…..

 

Important!

Золота осінь 2016

Наприкінці вересня,  на мальовничому березі Сіверського Дінця,

працівники Управління провели

традиційне святкування «Золотої осені»….

 

 

 

 

Получите диплом бакалавра или магистра по специальности или специализации с концентрацией на математике, физике, математическом образовании или астрон http://diplomside.com/diplom-vuza/ диплома бакалавра или магистра найдите работу в компании, которая будет платить вам зарплату, по крайней мере, такую же высокую, как ваша диплом. Пол