Роздрукувати Страница

Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Інформація про Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
  Найменування центру надання соціальних послуг, в якому здійснюється обслуговування суб’єкта звернення Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
1 Місцезнаходження м. Ізюм, вул.Соборна, 20, 2 -й поверх
2 Інформація щодо режиму роботи Пн.-Пт: 8.00-17.00

Прийом громадян:

Пн., Ср.- 14.00-16.00

3 Телефон/факс, адреса електронної пошти Тел.:2-85-71 

електронна пошта: izyum-zssm2015@ukr.net

Категорії отримувачів послуг  
 
 
Сім’ї  
одинока матір (батько)  
діти, розлучені із сім’єю, які не є громадянами України і заявили про намір звернутися до компетентних органів із заявою про визнання біженцем  
один з батьків є громадянином іноземної держави  
батьки, у яких діти відібрані без позбавлення батьківських прав  
батьки у яких діти перебувають в інтернатних закладах  
сім’я трудових мігрантів  
неповнолітні батьки  
біженці або сімя   вимушених переселенців  
постраждалі від природних,техногенних катастроф  
місцезнаходження одного з батьків невідоме  
діти-інваліди  
сімї де є батьки інваліди  
сім’я, де є недієздатні особи/недієздатна особа  
один з батьків виявив намір відмовитися від новонародженої дитини  
сім’я усиновлювачів  
сім’я   опікунів/піклувальників  
прийомна сім’я  
ДБСТ  
батьки, які перебувають у процесі розлучення  
діти, які постраждали від жорстокого поводження та насильства  
діти та підлітки груп ризику  
бездомні сім´ї з дітьми  
особи  
біженці або вимушені переселенці  
постраждалі від природних, техногенних катастроф  
інваліди  
недієздатна особа/ обмежено дієздатні  
засуджені до покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк  
засуджені без позбавлення волі  
особи, що повернулися з місць позбавлення волі  
особи, що перебувають у місцях попереднього ув’язнення  
особи, які постраждали від насильства в сім’ї  
особи, які постраждали від торгівлі людьми  
особа з числа дітей-сиріт  
одинока особа, особа похилого віку, ветеран війни  
інше  

 

ПЕРЕЛІК СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ОСОБАМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ І НЕ МОЖУТЬ САМОСТІЙНО ЇХ ПОДОЛАТИ.

1.Догляд :

— догляд вдома-допомога у самообслуговуванні, у пересуванні в побутових умовах, у веденні домашнього господарства, навчання навичкам самообслуговування, психологічна підтримка, надання інформації з питань соціального захисту населення, допомога у оформленні документів;

— догляд стаціонарний – створення умов для проживання (надання ліжко-місце з комунально-побутовими послугами в стаціонарних умовах);

— денний догляд — забезпечення умов для денного перебування; забезпечення харчуванням; допомога у самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, прийом ліків, годування); спостереження за станом здоров’я, та інш.

2. Підтримане проживання — навчання, розвиток та підтримка навичок самостійного проживання; допомога в організації розпорядку дня; представництво інтересів; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги.

3.Послуга з влаштування до сімейних форм виховання — підбір прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів/піклувальників; консультування сімей; соціальна підтримка сімей; захист майнових, житлових та інших прав дитини; спрямована на повернення дитини до біологічної родини; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків.

4. Паліативний/хоспісний догляд — допомога у самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, прийом ліків, годування); спостереження за станом здоров’я; сприяння наданню медичних послуг; представництво інтересів; психологічна підтримка особи та членів сім’ї; надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги.

5. Послуга соціальної адаптації — допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої ситуації; допомога в оформленні документів; сприяння працевлаштуванню; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків.

6. Послуга абілітації — сприяння наданню медичної допомоги; психологічна підтримка; консультування; представництво інтересів; допомога у самообслуговуванні, здійсненні санітарно-гігієнічних заходів.

7. Надання притулку — надання ліжко-місця з комунально-побутовими послугами; надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги.

8. Соціальна профілактика — організація навчання та просвіти; довідкові послуги; розроблення та розповсюдження рекламно-інформаційних матеріалів щодо надання соціальних послуг.

9. Послуга соціальної інтеграції та реінтеграції — розвиток, формування та підтримка соціальних навичок; допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої ситуації; надання інформації з питань соціального захисту населення; представництво інтересів; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів; в отриманні реєстрації місця проживання/перебування.

10. Послуга соціальної реабілітації — навчання, формування, розвиток та підтримка соціально-побутових навичок (самообслуговування, комунікації, позитивної поведінки, приготування їжі, користування грошима, орієнтування тощо); 10.1 послуга соціально-психологічної реабілітації — надання ліжко-місця з комунально-побутовими послугами; надання безоплатної правової допомоги; представництво інтересів; розвиток, формування та підтримка соціальних навичок; допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення; організація отримання медичних послуг, медичного обстеження; робота, спрямована на повернення дитини до біологічної родини.

11. Кризове та екстрене втручання — психологічна допомога (консультування, підтримка, діагностика, консультування, корекція, психотерапія, реабілітація); надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; представництво інтересів, корекція сімейних стосунків; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; організація надання невідкладної медичної допомоги; організація надання притулку.

12. Консультування — допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; психологічне консультування; сприяння в отриманні правової допомоги.

13. Соціальний супровід/патронаж — обстеження, оцінка потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем; складання індивідуального плану соціального супроводу; залучення отримувача послуги до виконання індивідуального плану соціального супроводу; оцінка результатів виконання індивідуального плану соціального супроводу; регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань; сприяння у отриманні інших послуг, організації взаємодії з іншими суб’єктами соціального супроводу; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток навичок; психологічне консультування; психологічна підтримка.

14. Представництво інтересів — ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг; допомога в оформленні або відновленні документів; сприяння в реєстрації місця проживання або перебування; сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання/перебування, встановленні зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами, установами тощо.

15. Посередництво (медіація) — допомога у врегулюванні конфліктів; ведення переговорів; опрацювання шляхів та умов розв’язання конфлікту.