«

»

Роздрукувати Запись

Обери життя, без наркотиків

            Проблема наркотиків крокує по світу все більш і більш упевнено. Зараз наркоманія стає масовою, а з поширенням величезної кількості синтетичних наркотиків, які є дуже доступними і популярними серед молоді, це зло стало робити замах на найбільшу цінність людства — дітей і молодих людей. На сьогодні число молодих людей, які вживають психоактивні речовини, продовжує невпинно зростати.

             Одним із пріоритетних напрямків роботи Ізюмського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради є саме профілактична діяльність, спрямована на роботу із молоддю групи ризику, шляхом інформування та надання комплексу соціальних послуг в межах компетенції Центру та залучення інших організацій, з метою недопущення потрапляння в складні життєві обставини осіб групи ризику та їх сімей.

            05 червня 2019 року Ізюмським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради в приміщенні Ізюмського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, було проведено соціально – профілактичний захід на тему: «Обери життя, без наркотиків», з особами, які засуджені до покарань без позбавлення волі.

         Мета даного заходу спрямована на формування у молоді здорового способу життя, розуміння відповідальності  на своє здоров’я, самостійності,  усвідомлення необхідності навичок безпечної поведінки.

           В ході проведення заходу була надана інформація щодо переваг ведення здорового способу життя без вживання наркотиків, роздані листівки за відповідною тематикою, надані контактні адреси та номера телефонів лікувальних закладів, благодійних фондів.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=4904