«

»

Роздрукувати Запись

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з ЖОВТНЯ 2019 року пільга надається у грошовій формі! Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою (до 15 жовтня 2019 року), виплата буде здійснюватися у готівковій формі.

         У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

         У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавану послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

         Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступному місяці.

 

УВАГА! ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ пільговиків:

  • за достовірність документів, поданих для надання пільг;
  • за своєчасне повідомлення структурному підрозділу соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на призначення пільг (зміни адреси місця реєстрації (проживання) пільговика, або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини)

НАГОЛОШУЄМО!

     Суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу структурного підрозділу соціального захисту населення повертаються пільговиком до державного бюджету.

 

Інформацію можна отримати за телефоном:(05743)  2-10-03,

або за адресою: вул. Соборна, 20,  поверх 2, кабінет № 6

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=5243