«

»

Роздрукувати Запись

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА СІМ’ЯМ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Основною метою діяльності Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.  Одним із видів соціальної роботи є надання гуманітарної допомоги. Під час роботи з сім’ями, які потребують особливої соціальної підтримки, досить часто виникає потреба у екстреному наданні найнеобхідніших речей.

       І дуже приємно, що серед жителів Ізюмської громади є небайдужі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисно. Саме завдяки підтримці таких людей сім’ї, які перебувають у важкому матеріальному становищі, мають можливість отримати гуманітарну допомогу у вигляді дитячого та дорослого одягу.

        Подібна допомога не лише заощадить сімейний бюджет цих родин, але й додасть відчуття у тому, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами.

      У грудні 2019 року гуманітарну допомогу отримали багатодітні, малозабезпечені та внутрішньо переміщені родини, сім»ї учасників АТО.

      Ізюмський МЦСССДМ висловлює подяку ГО «Харків-гуманітаний», Харківському ОЦСССДМ, Ізюмській МР, Управлінню СЗН та Управлінню освіти Ізюмської МР, ЦСЗ м. Ізюм «Карітас Харків» та Ізюмському молодіжному центру,  які не залишились осторонь до проблем сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та потребують допомоги нашої громади. 

     Якщо ви також  маєте бажання взяти  участь у акціях з надання гуманітарної допомоги людям, які цього потребують, звертайтеся за адресою: м. Ізюм, вул. Соборна, 20, каб. 6-А,  Ізюмський МЦСССДМ, та за тел. +38066-70161-63, (05743) 2-85-71.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=5361