«

»

Роздрукувати Запись

Т.Г. Шевченко і сучасність

Тарас Шевченко — видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

5 березня 2020 року в приміщенні Ізюмського молодіжного центру, Ізюмським міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено розповідь – бесіду на тему: «Шевченко і сучасність» для учнів Ізюмської гімназії № 1 . 

           Мета даного заходу була спрямована  на  ознайомлення школярів з найбільш яскравими моментами життя та творчості Т.Г. Шевченка. В ході бесіди фахівцями Ізюмського МЦСССДМ була звернена увага на основні віхи в житті та творчості цієї видатної людини, згадувались видатні твори письменника, його ідеологія та патріотичне відношенням до Української державності.

          Даний вид просвітницької діяльності дозволяє сформувати навички свідомого ставлення до культури українського народу, патріотичного відношення до своєї рідної землі та підвищення прагнення духовного збагачення.

Учітесь, читайте,

І чужому научайтесь,

 Й свого не цурайтесь,

Бо хто матір забуває,

Того Бог карає,

Того діти цураються,

В хату не пускають.

Чужі люди проганяють,

 І немає злому

На всій землі безконечній

 Веселого дому.

І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пам’янути

Незлим тихим словом

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=5520