«

»

Роздрукувати Запись

Знай свої права, дитино!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще! Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. 

Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

          01 червня 2020 року  Ізюмський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді завітав поздоровити зі святом прийомну родину Недавніх, в якій виховуються семеро діток. Хлопчики та дівчатка отримали солодкі подарунки та інформаційні листівки з основними відомостями про права дитини,  положенням  у суспільстві, з роз’ясненням окремих прав та обов’язків.

Закликаю усіх зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=5752