«

»

Роздрукувати Запись

До «Міжнародного дня боротьби з насильством», присвяченого Всеукраїнській акції «16 днів проти гендерного насильства »

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти гендерного насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Дати початку та завершення Кампанії створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.    

         Отже, одним із важливих напрямів роботи  Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, є профілактична діяльність, спрямована на протидію насильству як серед молоді, так і у суспільстві в цілому.

        25 листопада 2020 року фахівцями Ізюмського МЦСССДМ було проведено захід для сімей, які знаходяться  на обліку у нашому Центрі, присвячений  Всеукраїнській акції «16 днів проти гендерного  насильства». Присутні заслухали та обговорили актуальні питання щодо проявів гендерного насильства, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Учасники заходу докладніше дізналися про причини насильства, як з цим боротися та куди звертатися за допомогою.

До уваги учасників заходів було запропоновано слайд-шоу та відеоролики на тему профілактики насильства, а також інформаційні матеріали та пам»ятки .

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=6190