«

»

Роздрукувати Запись

Пропагування здорового способу життя.

Однією з вічних соціальних тем є тема здорового способу життя, боротьби з шкідливими звичками. Визначним показником достатку кожної країни є здоров’я молодого покоління.  Сучасна молодь до кінця необізнана в питанні здорового способу життя, тому це є наслідком недоцільного використання ними свого вільного часу для саморозвитку та самовдосконалення.

        Тому, в наш час є актуальним питання формування у молоді  уявлення про те, що здоров’я значною мірою залежить від нас самих, пропагувати здоровий спосіб життя, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров’я,  бажання підтримувати його традиції.

         06 червня 2020 року Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запросив для участі у соціально-виховному заході щодо ведення здорового способу життя сім’ї, які знаходяться під соціальним супроводом у Центрі та опинились у складних життєвих обставинах. Захід проходив за сприянням настоятеля ігумена Сімеона Спасо-Преображенського храму м. Ізюма, який проводили представники Православного Душепопєчитєльского Центру імені Георгія Побєдоносця.

      В ході проведення даного заходу обговорювались переваги ведення здорового способу життя, різноманітні  методи боротьби зі шкідливими звичками, зосереджуючи увагу присутніх на те, що здоров’я необхідно зберігати та зміцнювати, беручи відповідальність за своє життя.  

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=5790