«

»

Роздрукувати Запись

«Доступність та охайність»

Усі ми бачимо, що досягнення людиною похилого віку приносить із собою окрім мудрості та вільного часу, на жаль, зниження руховою активності, багаж хронічних захворювань і відчуття самотності та відстороненості від соціального життя громади. Подібні проблеми несе людині й отримання інвалідності. Щоб подолати ці життєві перепони у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради існує відділення денного перебування, де можна отримати комплекс послуг, які спрямовані на підтримку життєдіяльності й соціальної активності громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, послуги перекладу жестової мови.

Територіальний центр розташований в зручному для відвідувачів місці, недалеко від автобусної зупинки «Центральний ринок», за адресою: вул. Пушкінська,34. Будівлю, в якій розташоване відділення денного перебування, обладнано пандусом для інвалідних візків. Та, не дивлячись на цю зручність, існує певна проблема доступності отримання послуг для відвідувачів — асфальтне покриття біля центрального в’їзду на територію закладу та біля входу до приміщення відділення денного перебування зазнало значної руйнації. Це унеможливлює безпечне пересування інвалідних візків та слугує значною перешкодою на шляху пересування осіб похилого віку, особливо в осінньо-зимовий період. До того ж у цій будівлі територіального центру розташована приймальня ГО «Ізюмська міська рада ветеранів Харківської області». Відвідувачі ветеранської організації, а також відвідувачі територіального центру – це особи з інвалідністю та особи похилого віку, яким здебільшого важко пересуватися, а особливо тоді, коли дорожнє покриття  не сприяє зручній ходьбі. Ігнорування зазначеної проблеми позбавляє осіб з інвалідністю доступності в отриманні соціальних послуг відділення денного перебування. Щоб отримати послуги соціальної адаптації вони повинні подолати смугу перешкод. Тому, коли територіальний центр звернувся до громадської організації «Ізюмська міська рада ветеранів Харківської області» з проханням про допомогу, нею був поданий мініпроєкт «Доступність та охайність» на конкурс мініпроєктів «Громадський бюджет Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади». Цей конкурс спрямований на підтримку громадських ініціатив для спільного вирішення місцевих проблем соціально-економічного характеру. Завданням поданого проєкту є забезпечення доступності отримання соціальних послуг особами з інвалідністю та особами похилого віку, які спрямовані на збереження здоров’я, підтримку життєдіяльності й соціальної активності. В рамках проєкту необхідно провести поточний ремонту асфальтного покриття біля центрального в’їзду на територію закладу та замінити старе асфальтне покриття на тротуарну плитку біля входу до приміщення відділення денного перебування територіального центру.

Реалізація проєкту спрямована на задоволення потреб членів ГО «Ізюмська міська рада ветеранів Харківської області», яка налічує більше 11 тисяч осіб та підопічних територіального центру: осіб похилого віку (1636 осіб), осіб з інвалідністю (226 осіб), внутрішньо переміщених осіб (51 особа), громадян, які перебувають у СЖО, учасників АТО.

Територіальний центр звертається до усі небайдужих мешканців нашої громади з проханням підтримати цю ініціативу та проголосувати за проєкт «Доступність та охайність», починаючи  з 23  липня 2020 року по 6 серпня включно, за допомогою електронної платформи  https://budget.edem.ua/6310400000 або заповнивши анкету у будь-якому із запропонованих місць для голосування, а саме: Міський Палац культури, Центральна міська бібліотека, Будинок Культури «Сучасник», Палац молоді та підлітків «Залізничник», Кам’янський Будинок культури. Посилання на електронну платформу для голосування можна знайти на  офіційному сайті Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади.

Ваша активність у голосуванні надасть змогу створити належні умови для відвідування територіального центру та приймальні ГО «Ізюмська міська рада ветеранів Харківської області», покращить доступність отримання соціальних послуг особами з інвалідністю та особами похилого віку, додасть естетичної привабливості та охайності закладу соціального обслуговування, чим покращить психоемоційний настрій відвідувачів ветеранської організації та територіального центру.

Тільки разом ми зможемо змінити на краще життя у нашій громаді. Заздалегідь вдячні Вам за допомогу.

Перелік пунктів голосування та відповідальних осіб – консультантів  для проведення громадського голосування за мініпроєкти Громадського бюджету Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади

Віддати свій голос за мініпроєкти можна у наступних пунктах:

  1. Приміщення Міського Палацу культури за адресою м. Ізюм, пр. Незалежності, 64-в, відповідальні особи — консультанти – Марченко Валентина Вікторівна. Телефон для довідок –2-87-74.
  2. Приміщення Палацу молоді та підлітків “Залізничник” за адресою м. Ізюм, в’їзд Ювілейний, 3, відповідальні особи — консультанти – Стриго Лариса Анатоліївна. Телефон для довідок – 3-15-09.
  3. Приміщення Будинку культури “Сучасник” за адресою м. Ізюм, вул. Московська, 39, відповідальні особи — консультанти – Іваненко Наталія Станіславівна. Телефон для довідок – 2-41-11.
  4. Центральна міська бібліотека, за адресою м. Ізюм, вул. Соборна, 47, відповідальні особи — консультанти – Чернишева Ірина Анатоліївна. Телефон для довідок – 2-12-81.
  5. Приміщення Кам’янського сільського будинку культури, за адресою Ізюмський район, c. Кам’янка, вул. Шкільна, 7-А. відповідальні особи — консультанти — П’ятецька Тамара Іванівна.

Або за допомогою електронної платформи https://budget.edem.ua/6310400000 за допомогою авторизації мешканця Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади через введення паспортних даних (паспорта або ID-картки) та введенням реквізитів документів, які запрошує електронна система.

 

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=5900