«

»

Роздрукувати Запись

До уваги отримувачів допомоги «пакунок малюка»!

Відповідно до чинного законодавства право на отримання натуральної допомоги «пакунок малюка» мають громадяни України, іноземці або особи без громадянства, що народили живонароджену дитину і проживають разом з нею.

Для призначення одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» батькам (опікунам) дитини необхідно подати пакет документів до органу соціального захисту населення  протягом 30 календарних днів з дня народження дитини.

У разі неотримання натуральної допомоги «пакунок малюка» з незалежних від нього причин (карантин, відсутність пакунків в органах соцзахисту, народження дитини за кордоном…) заявник має право звернутися за призначенням грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Тобто, право на звернення батьків (опікунів) за грошовою компенсацією наступає, якщо з дня народження дитини минуло понад 30 днів, за умови не отримання натуральної допомоги «пакунок малюка».

          Нагадуємо, що з 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами для призначення усіх видів соціальної допомоги приймаються від громадян  у разі надіслання поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Поштова адреса: вул Соборна, 20, м.Ізюм, Харківської області, 64309.

 

Телефони для довідок 050-527-28-55 або 2-87-33.

Телефон для запису на прийом 067-802-51-28.

Постійне посилання на цю статтю: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=6351