ІДЛ ІМЦСССДМ інформує

Соціально — інформаційний захід, присвячений Дню Захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Дню українського козацтва

 

 

 

 

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3987

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги мешканців м. Ізюм

         18 ЖОВТНЯ 2007 року  Європейським Парламентом проголошено днем консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

          У рамках інформаційної кампанії Міністерство соціальної політики України спільно з Представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні планує організувати 18 жовтня  вуличну акцію «Хода за свободу»

         Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.

        У зв’язку з вищевикладеним, звертаємось  до  мешканців міста  прийняти  участь у проведенні зазначеного заходу.

Захід буде проводитись 18 жовтня 2018 року біля Ізюмської центральної бібліотеки о 12.00 годині.

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3981

Круглий стіл на тему: «Особливості роботи з підлітками, які мають досвід вживання наркотиків»

         Проблема наркотиків крокує по світу все більш і більш упевнено. Зараз наркоманія стає масовою, а з поширенням величезної кількості синтетичних наркотиків, які є дуже доступними і популярними серед молоді, це зло стало робити замах на найбільшу цінність людства — дітей і молодих людей. На сьогодні число молодих людей, які вживають психоактивні речовини, продовжує невпинно зростати. Отже, одним із пріоритетних напрямків роботи Ізюмського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради, є саме профілактична діяльність, спрямована на роботу із молоддю групи ризику, шляхом інформування та надання комплексу соціальних послуг в межах компетенції Центру та залучення інших організацій, з метою недопущення потрапляння в складні життєві обставини підлітків групи ризику та їх сімей.

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3977

Свято Золотої осені

         Колектив Управління в цьому році вирішив відсвяткувати «Золоту осінь» по особливому. Ми відвідали соляні шахти Соледара.

        В середині шахт  усе створене з солі — стіни, стеля, підлога. Штучне різнокольорове підсвічування відбивається від виблискуючих кристалів. У одній з відпрацьованих шахт знаходиться церква, яка виникла відразу після відкриття підприємства. Зайшовши у шахти, ми побачили прекрасну люстру, яку виготовляли самі шахтарі. Вони прикрасили її соляними кристалами, що іноді трапляються в пластах солі. Приблизно дві з половиною сотні таких кришталевих кубиків пішли на обробку цього світильника. Найбільш популярним місцем в шахті є величезний тунель, який просто дивує своїми розмірами. Висота стелі складає 30 метрів, ширина- 14 метрів, а довжина — майже кілометр! Освітлення — приглушене, виникає таке враження, ніби знаходишся десь в космосі! Неймовірно!

        Це була дуже цікава та корисна екскурсія…

   

 

 

 

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3947

10 Запитань про субсидії

До відома мешканців міста Ізюм!

10 Запитань про субсидії частина 1

10 Запитань про субсидії частина 2

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3943

ОСІННІЙ БАЛ

Осінній бал

            Захід під такою назвою, присвячений вшануванню людей старшого покоління та святкуванню Дня ветерана, відбувся 1 жовтня у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради. З теплими словами привітання до гостей та відвідувачів терцентру звернулися заступник міського голови Петров К.Є. та директор терцентру Ковалевська О.А., які подякували  присутнім ветеранам війни та праці, усім людям старшого покоління  за самовіддану працю на благо міста, за доброту та мужність, активну громадську позицію і побажали як найдовше почувати себе потрібними місту та своїм близьким, залишатися активними, молодими душею та тілом.

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3960

ОГОЛОШЕННЯ

До відома мешканців міста Ізюм!

        За рахунок коштів місцевого бюджету соціальна матеріальна  допомога надається  громадянам – членам територіальної громади м.Ізюм, які мешкають та зареєстровані на території міста.

           Існує визначений порядок, згідно якого громадяни нашого міста у яких виникли складні життєві обставини  чи екстремальні ситуації (тривала хвороба, операція, лікування, придбання ліків, руйнування житла внаслідок стихійного лиха, пожежа), мають можливість звернутися до виконавчого комітету Ізюмської міської ради  з відповідними документами:

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3931

Про добровільну сплату єдиного соціального внеску

          З 1 травня 2018 року змінено порядок призначення житлових субсидій для домогосподарств, в складі яких або у складі сім’ї члена домогосподарства є непрацюючі працездатні особи.

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3927

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо

на «Осінній бал», присвячений Дню людини поважного віку.

Свято відбудеться на подвір’ї Терцентру

1 жовтня о 10.30

У подарунок гостям гарний осінній настрій, чарівна музика вальсу та художня виставка митців «Ізюмського вернісажу» «Зачарований світ краси»

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3923

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо

усіх бажаючих до територіального центру на навчання у гурток  Живопису. У кого була давня нездійсненна мрія, але не було можливості, пропонуємо реалізувати свій художній талант: навчитись бачити прекрасне навкруги себе і намагатись відтворити його в художніх образах, створювати шедеври та відпочивати душею.

Для отримання більш детальної інформації звертатися до завідувача відділення денного перебування Черкасової Ганни Сергіївни або за телефоном 0951614428.

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3921

Ізюмський МЦСССДМ інформує

Мамо, якщо тобі не байдужа  моя доля, то я чекаю на тебе.

Інформаційно-довідковий листок

         Якщо Бог не дає комусь змоги самому народити дитину, або якщо вже є свої діти, але родині не байдуже як складеться життя тих дітей, які не мають  батьків, то в них є можливість взяти малюка з дитячого будинку.  При цьому, прийомні батьки мають зрозуміти, що діти  не знають рідної мами, не знають іншої любові, що для  покинутої дитини, родина – це ви.

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3906

Ізюмський МЦСССДМ інформує

Проведення заходу на тему: «Міжвідомча взаємодія організацій та установ міста Ізюм, направлена на розвиток сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та щодо сфери налагодження взаємодопомоги та взаємопідтримки ПС та ДБСТ»

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3896

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошено конкурсний відбір проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»

Докладніше…

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3894

Соціально профілактичний захід на тему «Булінг»

          Випадки насильства серед учнів завжди були частиною шкільного та студентського життя, однак зараз вони стають дедалі помітнішими.  В учнівському середовищі можуть проявлятися досить негативні моменти сучасного часу, а саме плітки, принизливі жарти та бойкот, а в подальшому негативні наслідки «Булінгу» серед молоді, як противоправна поведінка та деградація населення в цілому.

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3881

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМУЄ

Статистична інформація щодо кількості, відпрацьованого часу та середньомісячної заробітної плати штатних працівників по місту і районах у 2018 році

Докладніше…

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3890

Страница 1 из 1412345...10...Последняя »

Дивитись більше публікацій