Ізюмський міський ЦСССДМ Ізюмської міської ради інформує

    07 березня 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради та релігійною громадою «Нове життя» проведено захід серед засуджених осіб, які перебувають на обліку в відділі з питань пробації в на тему: «Профілактика правопорушень щодо вчинення насильства в сім`ях».

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3638

Ты ЖЕНЩИНА, и ты – ВЕСНА!

 Цими словами напередодні Міжнародного жіночого дня,  5 та 6 березня, розпочалися  привітання на адресу чарівної половини людства  у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради. 

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3633

ОГОЛОШЕННЯ

     З 01.04.2018 р. закривається філія АКІБ «УкрСиббанку» у м. Ізюм. У зв’язку з цим,  просимо всіх отримувачів соціальної допомоги та компенсацій відкрити рахунки у будь якому банку м. Ізюм, окрім  «А-банку». Картку реквізитів для проведення операцій  переказу коштів на картковий рахунок просимо принести до Управління соціального захисту населення Ізюмської міської ради в кабінет №5 (другий поверх) до 20 березня 2018 року.

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3631

Рекомендації первинним профспілковим організаціям (представникам трудових колективів) для врахування при проведенні колективних переговорів із роботодавцями під час укладання нових або перегляду діючих колективних договорів у 2018 році

 При розробці колдоговорів обов’язково мають бути додержані, в якості мінімальних гарантій, норми трудового законодавства України, а також положення Генеральної угоди на 2016-2017 роки (далі — ГУ), галузевих угод, територіальної Угоди на 2016-2018 роки із доповненнями (далі — ТУ).

Загальні вимоги, які необхідно вирішити шляхом переговорів з укладання колективних договорів у 2018 році.….

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3626

Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні

 В приміщенні Ізюмської центральної міської бібліотеки відбулися зустрічі представників Ізюмського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради  з сім’ями внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей.

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3617

Рука допомоги — це твій шанс на краще життя

 Запрошуємо непрацюючих працездатних членів малозабезпечених сімей, які отримують відповідну державну соціальну допомогу, та внутрішньо перемішених осіб взяти участь у Пілотному проекті «Рука допомоги» , яка реалізовується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 р. №1154. 

В рамках проекту можливе працевлаштування, участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру або отримання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.

Більш детальну інформацію можливо отримати   за  адресою: м. Ізюм, вул. Соборна 20, поверх 2,  каб. № 2 або за тел. 2-25-52

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3600

Ізюмський міський ЦСССДМ інформує

 21 лютого 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської радим та релігійною громадою «Нове життя» проведені наступні заходи:

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3589

ОГОЛОШЕННЯ

 Забезпечення путівками на отримання санаторно-курортного лікування пільгових категорій населення здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення» та Постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням».

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3561

Територіальний центр інформує

 З 26.02.2018 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Ізюмської міської ради, який знаходиться за адресою: вул. Пушкінська, 34, у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги розпочинає працювати взуттьовик з ремонту взуття. Він буде надавати послуги на платній та безоплатній основі.

Графік роботи : понеділок – п’ятниця   з  08.00  до  12.00 години

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3558

До Дня Пам’яті жертв Голодомору

 07 лютого 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради було проведено захід на тему: «Пам’яті жертв Голодомору».

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3555

Соціально-виховний захід з пропагування здорового способу життя

          14 лютого 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської радим та релігійною громадою «Нове життя» проведено захід на тему: «Основні складові здорового способу життя».

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3550

Кроки війни….

 Вже давно відгриміли запеклі бої

І земля вже загоїла рани,

Від років посивіли ізюмські гаї

Та й порідшав вже стрій ветеранів.

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3539

Допомога у методах пошуку роботи, особам, що мали конфлікти із законом

 07 лютого 2018 року в Ізюмському міськрайонному відділі з питань пробації відбувся день Ізюмського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді . Спільна зустріч була організована з метою вирішення питань, які виникають в роботі з суб`єктами пробації під час здійснення наглядової пробації. Особливу увагу присутніх було звернуто на те, що криміногенною потребою суб’єктів пробації часто є відсутність роботи, постійного працевлаштування, зайнятості.

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3525

НЕ МОВЧИ — І ТОБІ ДОПОМОЖУТЬ

 24.01.2018 року у приміщенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради, на запрошення директора Ковалевської О.А., мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги жертвам, постраждалим від насильства,  за участю заступника начальника відділу «Ізюмське бюро правової допомоги» Третього харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Хотетовської Тетяни Юріївни для працівників терцентру був проведений тренінг з питань

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3515

ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ВНУТРЕННЕ ПЕРЕМЕЩЕННЫХ ЛИЦ

 ПРОГРАММА ПОДДЕРЖКИ ВПЛ УКРАИНСКОГО ФОНДА «БЛАГОПОЛУЧИЕ ДЕТЕЙ» НАЧАЛА ПРЕДВАРИТЕЛЬНУЮ РЕГИСТРАЦИЮ!

В Программе могут принять участие семьи со статусом внутренне перемещенных лиц из зоны АТО, проживающих в Днепропетровской (все районы),  Харьковской (все районы) областях, а также Мангушском и Никольском районах Донецкой области.

Докладніше >>

Постійний зв"язок з цією статтею: http://upszn-izyum.gov.ua/?p=3513

Страница 1 из 1012345...10...Последняя »

Дивитись більше публікацій